събота, 7 декември 2013 г.

Норвегия спечели мъжката щафета, 16-то място за България

Норвегия очаквано спечели мъжката щафета  за Световната купа по биатлон в Хохфилцен, Австрия. Викингите триумфираха с време 1:19:50.8 часа, като използваха 10 допълнителни патрона при своята стрелба.
Швеция остана втора, а Русия - трета. Дмитри Малишенко пропусна четири пъти за Русия, с което Швеция успя да стигне до второто място.

Българите,
в състав Михаил Клечеров, Владимир Илиев, Иван Златев и Красимир Анев, завършиха на 16-то място с време 1:23:47.7 часа, изоставайки с 3:56.5 минути от победителите. В днешната надпревара завършиха 19 щафети.

Новият сезон по биатлон не започва никак добре както за мъжете ни, така и за жените ни, които днес бяха застигнати с обиколка при дамската щафета и не завършиха.